Manicure i stylizacja żelowa

Stylizacja dłoni i paznokci

Wiemy jak w dzisiejszych czasach ważny jest wygląd dłoni i paznokci.
Dłonie to wizytówka każdej kobiety, a zadbane paznokcie są ich nieodłącznym elementem. Zespół naszych stylistek sprawi, że Twoje paznokcie będą zachwycać, a skóra dłoni nabierze blasku.
Pracujemy jedynie na najlepszych produktach znanych światowych marek, a mnogość kolorów i bogactwo wzorów zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki.
Podstawą w naszym salonie jest bezpieczeństwo – posiadamy własny autoklaw, a wszystkie narzędzia, których używamy są wysterylizowane.
Oddając swoje dłonie w nasze… ręce – możesz być pewna wspaniałego efektu. W naszym salonie znajdziesz bogatą ofertę zabiegów dedykowanych Twoim dłoniom i paznokciom:

Wykonujemy:

 • MANICURE KLASYCZNY- jest zabiegiem polegającym na skróceniu i opiłowaniu płytki, zamknięciu łuski paznokcia pilnikiem, a następnie usunięciu narośniętych na płytkę skórek. Po przygotowaniu i opracowaniu paznokcia, polerujemy płytkę, malujemy i nakładamy odżywkę nawilżającą.
  manicure japoński- wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje piękny połysk, uszczelnia płytkę paznokcia, zasila w składniki naturalne. W skład preparatów wchodzą: witaminy A + E, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza japońskiego. Manicure japoński zalecany jest szczególnie na paznokcie łamliwe, kruche i rozdwajające się. Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia. Następnie nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście przed spłukaniem z płytki paznokcia. Dodatkowym efektem tego zabiegu jest wysoki naturalny połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia ok. 2 tygodni. Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia w tym okresie jest bardzo ograniczona.
 • MANICURE SPA- to relaksujący i pielęgnujący zabieg, który składa się z klasycznego manicure oraz dodatkowo z pełnej pielęgnacji dłoni. Dłonie są częścią ciała, które są najbardziej narażone na działanie niekorzystnych czynników środowiska zewnętrznego – takich jak np. chlorowana woda, detergenty, substancje chemiczne oraz czynniki atmosferyczne. Czynniki te powodują szybsze starzenie się skóry oraz powodują dyskomfort objawiający się nadmiernym wysuszeniem dłoni. Idealnym rozwiązaniem takiego problemu jest wykonanie manicure SPA, który przyczynia się do odżywienia i wygładzenia skóry dłoni.
  Jak wykonujemy manicure SPA?
  -wykonaniu klasycznego manicure (oprócz pomalowania paznokci lakierem)
  -peelingu dłoni, który zmniejsza zgrubienie naskórka i usuwa przesuszoną, szorstką skórę
  -nałożeniu odżywczej i nawilżającej maski
  -nałożeniu specjalnej emulsji do masażu dłoni i relaksującego masażu dłoni
 • MANICURE HYBRYDOWY– jest nowoczesną metodą łączącą właściwości żelu i zwykłego lakieru. Najważniejszą zaletą manicure hybrydowego jest jego trwałość, efekt utrzymuje się 14-21 dni, w zależności od tempa wzrostu paznokcia. Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor, który nie blaknie, nie pęka, nie kruszy się i nie odpryskuje. Bez problemu można wykonywać wszystkie czynności domowe, bez obaw o uszkodzenie paznokci. Manicure hybrydowy jest doskonałym rozwiązaniem na wyjazdy służbowe oraz wakacyjne, a ponadto nie niszczy płytki paznokciowej.
 • MANICURE TYTANOWY – to rodzaj trwałej stylizacji paznokci będący alternatywą dla hybryd czy paznokci żelowych. Choć w Polsce to nowość, na świecie tytanowe paznokcie robią furorę od lat.
  Manicure tytanowy charakteryzuje się przede wszystkim tym, że wykonuje się go bez użycia lampy, a kolor na paznokciach powstaje poprzez nałożenie na nie specjalnego pyłu (pudru) z domieszką tytanu i akrylu.
  Podstawowe produkty kosmetyczne niezbędne do robienia paznokci tytanowych to poza pyłkami również żel bazowy, top oraz utwardzacz. Utwardzanie produktów na paznokciu odbywa się poprzez kontakt kosmetyku z powietrzem, dlatego nie musimy używać do tego światła z lampy.
 • PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ– to idealna propozycja dla kobiet, które nie są w stanie zapuścić długich paznokci w naturalny sposób, a także dla pań z łamliwymi paznokciami. Podczas stylizacji możemy także wzmocnić naturalną długą płytkę bez konieczności przedłużania paznokcia lub gdy naturalne paznokcie są zbyt słabe.Zabieg polega na podłożeniu pod naturalny paznokieć szablonu a następnie nałożenie żelu na paznokieć i szablon. Preparaty wykorzystywane do przedłużania są światło utwardzalne. Po około 3-4 tygodniach żel należy uzupełnić lub zdjąć go w całości. Zaletą stylizacji żelowej jest możliwość nadania ładnego kształtu i długości czy odbudowanie jednego złamanego paznokcia, żeby dorównać pozostałym.
  Paznokcie przedłużone i utwardzone żelem zawsze możemy pokryć hybrydą i cieszyć się pięknymi paznokciami bez odprysków długi czas.

Polecamy również manicure dla panów.

Umów się telefonicznie:

(032) 353-06-50
795-580-590

lub on-line http://centrum-urody-butterfly.booksy.net