M.M.S.A – MULTI MIKROPĘCHERZYKOWA STYMULACJA – światowy lider masażu mechanicznego stosowanego w medycynie estetycznej

>> Umów się na wizytę w Katowicach

To nie tylko zabiegi, ale cała koncepcja, gdzie priorytetem jest zdrowie ludzkiego ciała.

Badania przeprowadzane od lat na prestiżowych uczelniach we Włoszech i Francji potwierdzają nadzwyczajną efektywność tej technologii oraz potwierdzają jej niekwestionowane bezpieczeństwo.

To zabiegi, które wspomagają wyszczuplanie i modelowanie sylwetki, ujędrniają ciało, podnoszą pośladki, wspomagają wymianę międzykomórkową i odprowadzenie limfy wraz ze szkodliwymi produktami przemiany materii. Twórcy tej technologii podkreślają, że pracujemy na najbardziej rozległym organie ludzkiego ciała, jakim jest skóra – dająca funkcje ochronne, ale również niezwykle wrażliwa i ważna ze względu na połączenie przez system mikrowakuoli tkanki łącznej przebiegający przez cały organizm. Takie założenia narzucają traktowanie ciała jako całości. Efektem zabiegów przy użyciu tej technologii jest stymulacja tworzeniach nowych, zdrowych naczynek krwionośnych oraz wzrost wydolności układu krążenia, uaktywnienie układu limfatycznego i pobudzenie odprowadzania toksyn, rozbicie tkanki tłuszczowej oraz przywrócenie prawidłowego metabolizmu i wymodelowanie sylwetki.

Przy wykorzystaniu urządzenia do masażu można znacząco zniwelować różne rodzaje cellulitu, błyskawicznie pozbyć się kilku centymetrów przez odprowadzenie zalegających płynów, ujędrnić skórę, wykonać lifting i poprawić kondycję organizmu, przeprowadzić energetyczny masaż drenujący oraz wspomagać organizm w regeneracji po urazach i operacjach.

Dla sportowców polecamy programy wspomagające podczas przygotowań do zawodów, przed i po intensywnych treningach.

Alternatywa masażu Kobido – na twarz, szyję oraz dekolt polecamy ujędrniający masaż powodujący zniwelowanie zmarszczek, „chomików”, rozluźnienie nadmiernie napiętych mięśni (kumulacja stresu, nieprawidłowej postawy, pozycji wymuszonej w pracy). Zabieg kończymy specjalną maską liftingującą.

Zabieg M.M.S.A jest idealnym rozwiązaniem dla osób:
✔️walczących z cellulitem, głęboko zlokalizowaną tkanką tłuszczową, oporną na dietę
i ćwiczenia fizyczne
✔️mających problem z luźną skórą
✔️których organizm wykazuje tendencję do nadmiernego zatrzymywania wody
✔️pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez konieczności interwencji chirurga
✔️po zabiegach liposukcji
✔️mających bóle mięśni, bóle pleców i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała
✔️cierpiących na zaparcia
✔️kobiet po porodach
✔️uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport
✔️żyjących intensywnie i wymagających masażu, który zregeneruje ich ciało

Zalecany program zabiegowy obejmuje od 10 do 20 zabiegów w serii.
Ostateczna liczba zabiegów M.M.S.A. i ich częstotliwość omawiana jest indywidualnie podczas konsultacji przed zabiegiem.
Polecamy wykonywanie zabiegów co 2-3 dni dla uzyskania najlepszych efektów.

Dotychczasowe urządzenia do masażu mechanicznego bazowały na jednej głowicy, co ograniczało możliwość pełnego dostępu do niektórych części ciała takich, jak łydki czy wewnętrzna strona ramion lub ud. W przypadku sprzętu do M.M.S.A. wykorzystywane są dwie głowice Robotwins, które równocześnie masują trudno dostępne obszary, podwajając w ten sposób korzyści i oszczędzając czas trwania zabiegu. Całkowity zabieg rozpoczyna się programem „BASE„, który jest ukierunkowany na ogólne potrzeby skóry (np. cellulit, obrzęk). Następnym etapem jest program „FOCUS„, którego działanie koncertuje się na konkretnym słabym punkcie (np. luźna skóra na wewnętrznej stronie ud lub ramion czy głęboko zlokalizowany tłuszcz oporny na aktywność fizyczną).

Zabieg ujędrniający M.M.S.A. na twarz to najnowsze osiągnięcie w metodach stymulacji skóry!
Urządzenie wyznacza zupełnie nowe trendy i definiuje pojęcie piękna od nowa. Jest to jedyna metoda, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Skuteczność tej metody jest rewelacyjna – efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu!
Urządzeniem z technologią M.M.S.A. można wykonywać zabiegi ujędrniające na okolicach dekoltu, szyi, twarzy, konturów ust i oczu. W miejscach bardzo delikatnych i trudno dostępnych dla innych aparatur. Efektem zabiegów jest wielowymiarowy masaż leczniczy, którego rezultat wprawi Cię w zachwyt, ponieważ zmniejsza się zwłóknienie tkanki, a komórki zostają pobudzane do produkcji elastyny i kolagenu. Skóra jest bardziej jędrna, napięta i gładka – jednym słowem: regeneruje się!

Rewolucyjne zabiegi M.M.S.A. pozwalają zniwelować kurze łapki, zmarszczki mimiczne, opuchnięte powieki, cienie oraz worki pod oczami. Ta niezawodna metoda masuje skórę, napina ją, wygładza zmarszczki i poprawia koloryt.

Co zyskujesz:
✔️ efekt liftingu bez użycia igły i skalpela
✔️ poprawa wyglądu i napięcia skóry
✔️ zmniejszenie obrzęków na twarzy i pod oczami
✔️ redukcja zmarszczek
✔️ odmłodzenie okolice dekoltu, szyi, twarzy
✔️ poprawę konturu ust i oczu
✔️ poprawę konturów i owalu twarzy

Zabiegi polecane są w szczególności dla osób pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga.

Przeciwwskazania do zabiegu M.M.S.A.:
– ogólnoustrojowe choroby w okresie aktywnym (cukrzyca, nadciśnienie tętnicze)
– choroby nowotworowe
– ciąża (pierwszy trymestr)
– łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegu
– przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu
– stany zapalne skóry
– choroby infekcyjne i zapalne organizmu
– choroby nerek i wątroby w fazie ostrej

W przeciwieństwie do powszechnie znanych połączeń masażu z podciśnieniem, M.M.S.A. umożliwia sterowanie podciśnieniem, można je centralizować lub rozpraszać, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny dla osób ze skłonnością do pękających naczynek. Zabiegi są przyjemne i przede wszystkim efektywne!

>> Umów się na wizytę w Katowicach