ICOONE

>> Umów się na wizytę w Katowicach

ICOONE® błyskawicznie wyszczupla, ujędrnia, podnosi pośladki, wspomaga wymianę międzykomórkową. Efektem zabiegów przy użyciu ICOONE® jest stymulacja unaczynienia, uaktywnienie układu limfatycznego i układu krążenia, pobudzenie wymiany międzykomórkowej, rozbicie tkanki tłuszczowej oraz przywrócenie prawidłowego metabolizmu i wymodelowanie sylwetki.

Przy wykorzystaniu urządzenia ICOONE® można usunąć różne rodzaje cellulitu, błyskawicznie pozbyć się kilku centymetrów, ujędrnić skórę, wykonać lifting i poprawić jej kondycję, przeprowadzić energetyczny masaż drenujący.

Zabieg ICOONE jest idealnym rozwiązaniem dla osób:
✔️walczących z cellulitem, głęboko zlokalizowaną tkanką tłuszczową, oporną na dietę
i ćwiczenia fizyczne
✔️mających problem z luźną skórą
✔️których organizm wykazuje tendencję do nadmiernego zatrzymywania wody
✔️pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez konieczności interwencji chirurga
✔️po zabiegach liposukcji
✔️mających bóle mięśni, bóle pleców i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała
✔️cierpiących na zaparcia
✔️kobiet po porodach
✔️uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport
✔️żyjących intensywnie i wymagających masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł

Zalecany program zabiegowy obejmuje od 10 do 20 zabiegów w serii.
Ostateczna liczba zabiegów ICOONE® i ich częstotliwość omawiana jest indywidualnie podczas konsultacji przed zabiegiem.
Polecamy wykonywanie zabiegów co 2-3 dni dla uzyskania najlepszych efektów.

Dotychczasowe urządzenia do masażu mechanicznego bazowały na jednej głowicy, co ograniczało możliwość pełnego dostępu do niektórych części ciała takich, jak łydki czy wewnętrzna strona ramion lub ud. W przypadku sprzętu ICOONE® wykorzystywane są dwie głowice Robotwins, które równocześnie masują trudno dostępne obszary, podwajając w ten sposób korzyści i oszczędzając czas trwania zabiegu.

Zabieg ujędrniający ICOONE® na twarz to najnowsze osiągnięcie w metodach stymulacji skóry!
Urządzenie wyznacza zupełnie nowe trendy i definiuje pojęcie piękna od nowa. Jest to jedyna metoda, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Skuteczność tej metody jest rewelacyjna – efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu!
Całkowity zabieg rozpoczyna się programem „BASE”, który jest ukierunkowany na ogólne potrzeby skóry (np. cellulit, obrzęk). Następnym etapem jest program „FOCUS”, którego działanie koncertuje się na konkretnym słabym punkcie (np. luźna skóra na wewnętrznej stronie ud lub ramion czy głęboko zlokalizowany tłuszcz oporny na aktywność fizyczną )
Urządzeniem ICOONE® można wykonywać zabiegi ujędrniające na okolicach dekoltu, szyi, twarzy, konturów ust i oczu. W miejscach bardzo delikatnych i trudno dostępnych dla innych aparatur. Efektem zabiegów jest wielowymiarowy masaż leczniczy, którego rezultat wprawi Cię w zachwyt, ponieważ zmniejsza się zwłóknienie tkanki, a komórki zostają pobudzane do produkcji elastyny i kolagenu. Skóra jest bardziej jędrna, napięta i gładka – jednym słowem: regeneruje się!

Rewolucyjne zabiegi ICOONE® pozwalają zniwelować kurze łapki, zmarszczki mimiczne, opuchnięte powieki, cienie oraz worki pod oczami. Ta niezawodna metoda masuje skórę, napina ją, wygładza zmarszczki i poprawia koloryt.

Co zyskujesz:
✔️ efekt liftingu bez użycia igły i skalpela
✔️ poprawa wyglądu i napięcia skóry
✔️ zmniejszenie obrzęków na twarzy i pod oczami
✔️ redukcja zmarszczek
✔️ odmłodzenie okolice dekoltu, szyi, twarzy
✔️ poprawę konturu ust i oczu
✔️ poprawę konturów i owalu twarzy

Zabiegi polecane są w szczególności dla osób pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga.

Przeciwwskazania do zabiegu ICOONE®:
– ogólnoustrojowe choroby w okresie aktywnym (cukrzyca, nadciśnienie tętnicze)
– choroby nowotworowe
– ciąża (pierwszy trymestr)
– łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegu
– przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu
– stany zapalne skóry
– choroby infekcyjne i zapalne organizmu
– choroby nerek i wątroby w fazie ostrej

W przeciwieństwie do powszechnie znanych połączeń masażu z podciśnieniem, ICOONE® umożliwia sterowanie podciśnieniem, można je centralizować lub rozpraszać, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny dla osób ze skłonnością do pękających naczynek. Głowice są dodatkowo wyposażone w system chłodzący, dlatego też zabieg przeprowadzany przy ich pomocy jest całkowicie bezbolesny i bardzo przyjemny.

>> Umów się na wizytę w Katowicach