HI-TECH

W naszym salonie korzystamy z wysoce zaawansowanych technologii, aby efekty naszej pracy były bardzo zadowalające dla Klienta.

Do wyszczuplania i modelowania ciała proponujemy zastosowanie serii zabiegów ICOONE®, które usprawnią pracę organizmu, usuwanie toksyn oraz rozbiją złogi tkanki tłuszczowej i uelastycznią ciało. Do zabiegów wyszczuplających, ale także gdy chcemy uwidocznić mięśnie zachęcamy do jednoczesnego korzystania z zabiegu elektrostymulacji mięśni (usprawnia spalanie tkanki tłuszczowej i buduje mięśnie – np. wzmacniając mięśnie brzucha odciążamy plecy!). Zabiegi z zastosowaniem masażu podciśnieniowego, to również zabiegi drenujące oraz zastępujące masaż klasyczny. W zabiegach masażu podciśnieniowego na twarz, szyję i dekolt uzyskamy efekt uniesienia owalu twarzy, wymodelujemy podwójny podbródek, odblokujemy układ limfatyczny i usprawnimy pracę całej okolicy oraz rozluźnimy spięte mięśnie na dekolcie, dzięki czemu nasza postawa będzie lepsza.

Rewelacyjnym połączeniem celem wymodelowania sylwetki są zabiegi ICOONE oraz elektrostymulacji mięśni ESM. Jednak sama elektrostymulacja również daje zadowalające efekty. Zabiegi elektrostymulacji mięśni należy wykonywać 3 razy w tygodniu w serii 10 zabiegów lub rzadziej, jeśli traktuje się te zabiegi jako dodatek do intensywnych treningów. Jeśli klient chce pozbyć się dosyć dużej ilości tkanki tłuszczowej powinien połączyć ESM ze zdrową dietą oraz ruchem fizycznym.

Zabiegi HIFU to technologia, którą od lat wykorzystujemy do wykonywania liftingu twarzy, szyi, dekoltu oraz ciała. Sprawdza się też do usuwania niewielkich nagromadzeń tkanki tłuszczowej na podbródku i w okolicy „chomików” oraz w okolicy kolan, ud, pępka, w dole brzucha, ramion. Jest niezastąpiona przy redukcji obwisłej, zwiotczałej skóry na twarzy, brzuchu (np. po ciąży), udach.

PLAZMA to technologia dla klientów, którzy chcą się pozbyć nadmiaru zwiotczałej skóry na stosunkowo małym obszarze ciała (powieki górne, dolne, policzki) bez przeprowadzania zabiegów operacyjnych oraz konkretnych zmarszczek (zmarszczki czoła, „lwia”, zmarszczki brody, wokół ust, wokół oczu, „kurze łapki”, linie marionetki). Jeden zabieg redukuje najczęściej zmarszczkę o 30-50%, natomiast bardzo płytkie zmarszczki często są już praktycznie niewidoczne po jednym zabiegu. To rewelacyjny zabieg do łączenia w „planie zabiegowym” z mezoterapią igłową i NanoFrax-em. Zabieg nie jest jednak polecany każdemu ze względu na konieczny czas rekonwalescencji (strupki muszą odpaść same po około 7-8 dniach; w tym czasie zalecamy odpowiednią pielęgnację; przez nawet 2 miesiące trzeba chronić się przed słońcem w celu uniknięcia przebarwień; zabieg nie zalecany dla osób o niskim progu bólu).

Jeśli masz do usunięcia makijaż permanentny lub niechciany tatuaż to musisz skorzystać z zabiegów laserem Q-Switch. Ilość zabiegów zależy od efektu, który chcesz uzyskać (często wystarczą 2 zabiegi aby rozjaśnić pigment, zmienić jego odcień lub pozbyć się zbyt wyraźnych konturów w celu wykonania ponownego zabiegu makijażu permanentnego lub tatuażu). Jeśli chcesz aby tatuaż czy stary makijaż był całkowicie usunięty to musisz liczyć się z 6-10 i więcej zabiegów w zależności od ilości i rodzaju pigmentu oraz indywidualnych predyspozycji Twojego organizmu do usuwania rozbitego pigmentu. Zabiegi przeprowadzamy co około 6 tygodni, ewentualnie co 4 tygodnie jeśli skóra na to pozwala.