Fryzjerstwo

Fryzjerzy – styliści zaproponują Państwu w naszym Centrum Urody najnowsze trendy w koloryzacji, strzyżeniu oraz regeneracji i pielęgnacji włosów, wykorzystując do tego aktualne osiągnięcia firmy Goldwell.

Każdy stylista pełni funkcję doradcy – Klient zawsze może liczyć na fachową opinię. Kreujemy wizerunek danej osoby odpowiedni do typu jej urody, temperamentu i stylu bycia – oddają się Państwo w ręce prawdziwych ekspertów, dzięki którym nawet najbardziej wyszukane pomysły zostaną spełnione. Podczas każdej usługi wykonywany jest masaż głowy, który sprawia, że są Państwo odprężeni i odrywają się na chwilę od rzeczywistości. Oferujemy także luksusową pielęgnację włosów, która powinna być nierozerwalnie związana z najwyższą jakością wykonywanych usług. Nasi styliści wyróżniają się dbałością o każdy szczegół, o każdy gest i sprawiają, że wizyta w naszym Centrum Urody staje się niepowtarzalnym i wyjątkowym przeżyciem.STRAIGHT`N SHINE Goldwell – czyli PROSTOWANIE NA STAŁE

Jedyna na rynku technologia chemicznego prostowania struktury włosów oparta na systemie wygładzającym, ujarzmiającym i nabłyszczającym.

Masz dosyć puszystch, niesfornych loków lub „fal”? STRAIGHT`N SHINE firmy GOLDWELL będzie najlepszym wyborem!!! Włosy po zabiegu są idealnie proste, gładkie, błyszczące! Nie wymagają użycia prostownicy i co najważniejsze efekt jest na stałe!!!

Klientom naszego salonu, korzystającym z tych usług, oferujemy dodatkowo:

  • nieodpłatne uczesanie włosów
  • mycie w cenie 20 zł.

Umów się telefonicznie:
(032) 353-06-50
795-580-590

Dodaj komentarz